TF Bank

Kodulehele

TF Bank on Stockholmi börsil noteeritud Rootsis 1987. aastal registreeritud pank. TF Banki Eesti filiaal on internetipõhine pank, mis pakub eraisikutele väikelaenu, sõiduki- ja autolaenu, laenude refinantseerimist ning järelmaksu. TF Bank on kiiresti kasvav, samas riskiteadlik ja stabiilse kapitaliga Põhja-Euroopa pank. Ettevõttel on luba tegutseda 10 riigis: Eestis, Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Lätis, Leedus, Austrias, Hispaanias ja Saksamaal. Panga tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon (Finansinspektionen) ja piiratud ulatuses Eesti Finantsinspektsioon. TF Banki ärimudel tugineb vastutustundliku laenamise põhimõttel – laenuotsuste tegemisel lähtutakse põhjalikust krediidianalüüsist.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.