Monestro

Kodulehele

Monestro on Eestis asutatud P2P investeerimisplatvorm, mis pakub kvaliteetsemaid, turvalisemaid ja madalama riskiga investeerimisvõimalusi tarbimislaenudesse üle Euroopa.

Monestro keskendub investoritele stabiilsete ja prognoositavate võimaluste pakkumisele, võimaldades investoritel valida ja kohandada oma investeerimisplaani ning kasutades selleks parimaid vahendeid paremate tulemuste prognoosimiseks. Monestro on loodud usalduse, läbipaistvuse ja madalama riskiga investeerimisvõimaluste turvalisuse filosoofiale.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.