IIZI kindlustusmaakler

Kodulehele

IIZI Kindlustusmaakler on kindlustusmaaklerettevõte, mis kuulub alates 2018. aasta juulist rahvusvahelisse GrECo ettevõtete gruppi. IIZI aitab välja selgitada kliendi kindlustushuvi ja -vajadused ning nõustab teda sobiva valiku tegemisel. IIZIl on kolm peamist kliendigruppi – eraisikud, ettevõtted ja koostööpartnerid.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.