EfTEN Capital

Kodulehele

EfTEN Capital AS is an asset management company founded in 2008, specialising in real estate investments. The company also offers private portfolio management.

The founders and partners of EfTEN Capital are professionals with successful track record and previous collaboration experience and investors, who invest into the real estate and investment funds managed by EfTEN Capital. EfTEN Capital AS invests in cash-flow-generating commercial properties in the Baltic States.

Funds and portfolios managed by EfTEN Capital AS:
EfTEN Kinnisvarafond AS (founded in 2008), real estate investments
Balti Kinnisvaraportfell AS (founded in 2002), real estate investments

EfTEN Capital is authorized and regulated by Estonian Financial Supervision Authority.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.